Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

Більше про Лабораторію

Лабораторна діагностика

Це важливий напрямок для успішної роботи високоспеціалізованої Клініки сімейної медицини«Здравиця». Етап лабораторних досліджень досить важливий при встановленні діагнозу, оскільки дозволяє виявити патологічні зміни на клітинному і молекулярному рівнях.

Для того щоб правильно поставити діагноз, необхідно провести додаткові обстеження, які дозволяють швидко виявити причини симптомів, які з’являються у пацієнтів нашої клініки. Лабораторна діагностика дає достатньо інформації про стан здоров’я людини. Тому для відповідального лікаря завжди буде актуальним питання якісної діагностики. На основі досліджень, проведених в лабораторії, лікарі розробляють план обстеження і лікування та спостерігають за ефективністю терапії.

Переваги нашої лабораторії

Медична лабораторія нашої клініки пропонує вам якісне проведення лабораторних досліджень. За весь час існування наша лабораторія змогла збільшила свої виробничі можливості. Сучасне лабораторне обладнання Центра Сімейної медицини “Здравиця” дозволяє проводити ретельні дослідження, здійснювати контроль на найвищому рівні діагностики й лікувати різні захворювання та патологічні стани. У нас працюють тільки висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.

Співробітники лабораторії – лікарі вищої категорії та кандидати біологічних наук. При проведенні досліджень ми використовуємо реактиви високої якості та сучасні методики інструментальної та лабораторної діагностики. Саме це є запорукою правильного результату досліджень.

Лабораторія нашої клініки забезпечена таким спеціальним обладнанням для проведення різних діагностик:

 • Multix Swing “Siemens”.
 • Siemens Acuson 300.
 • Електрокардиограф At101.
 • OLYMPUS GIF-E.

Аналізи в лабораторії Клініки сімейної медицини«Здравиця» – гарантія правильного результату

В нашій лабораторії проводять такі дослідження:

 • Ультразвукова діагностика.
 • Ендоскопія.
 • Гастроскопія.
 • Функціональна діагностика.
 • Рентгенологічні методи дослідження.
 • Аналізи.
 • Ендоскопічні методи обстеження.

Така послуга як аналізи крові, найчастіше проводиться в нашій лабораторії. Їх проводять для визначення можливих змін в загальному стані людини. Біохімічний аналіз крові дає можливість перевірити функціональний стан органів і систем. При біохімічному аналізі крові досліджують функції печінки, нирок, підшлункової залози, ліпідний обмін, білковий обмін, наявність таких мікроелементів як кальцій, калій, натрій та магній.  За допомогою аналізів методом ПЛР-діагностики можна виявляти будь-яке інфекційне захворювання. Якщо результати аналізів вас не влаштовують, то в першу чергу, необхідно проконсультуватися у лікаря. Не рекомендуємо самостійно ставити діагноз на підставі результатів аналізу.

Лабораторія Клініки сімейної медицини “Здравиця” постійно розвивається, має можливість розширювати спектр досліджень за запитом лікарів. Ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені нашою лабораторною базою, просторими та зручними кабінетами, професійними фахівцями та затишним сервісом.

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61