Працюємо: Пн-Пт 7:30-20:00; Сб/Нд: 8:00/9:00-20:00;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

0 800 33 69 61
Аптека:
0 800 33 69 71
* Дзвінки за номером 0800 – безкоштовні

Денний стаціонар

Останнім часом, надзвичайно популярним варіантом для лікування чи реабілітації виділяється денний стаціонар, який є проміжним варіантом між звичайним повноцінним стаціонаром та амбулаторним.

Особливості денного стаціонару

Денний стаціонар відповідає своїй назві і є структурним підрозділом для лікування, профілактики або реабілітації пацієнтів, котрі не потребують контролю та спостереження протягом доби. Незважаючи на такий, умовно полегшений статус, на денному стаціонарі є всі можливості для лікування, діагностики, консультації, а також реабілітації.

Кількість ліжок погоджується в розмірі, установленому керівником з відповідним органом охорони здоров’я. Це також стосується і штатних посад, котрі визначаються зважаючи на профіль, режим функціонування і інших потужностей. Денні стаціонари можуть забезпечуватися фахівцями з вузькими кваліфікаціями, а в разі їх відсутності – функції виконують лікарі зі схожими спеціальностями. Обов’язковим є і харчування, а в разі перебування пацієнта цілодобово, то мінімум дворазове.

На відміну від звичайних аналогічних підрозділів, денний стаціонар має більші можливості для здійснення складних діагностик і маніпуляцій. Це дає змогу точніше визначати ступінь хвороби та травм. Також, кращим виглядає можливість повноцінної реабілітації та профілактичних заходів. Не варто забувати і про обсяги які надаються в денному стаціонарі – вони можуть містити рідкісні медичні препарати та ін’єкції в більшому обсязі. А також це стосується більш комфортних умов перебування, які створюються спеціально для прискорення відновлення та комфорту пацієнта.

Завдяки новітнім технологіям та розробкам, все лікування буде максимально безболісним, а турботливий персонал подбає про постійний нагляд і допоможе при виникненні необхідності.

При цьому дуже важливим виділяється і організація роботи, від якої залежить не тільки лікування, профілактика та реабілітація, але і комфортні умови праці персоналу і перебування пацієнтів. До цього можна віднести: дотримання гігієнічних норм, оптимальної температури, провітрювання, вологого прибирання та оформлення інтер’єру.

Показання та протипоказання для лікування в денному стаціонарі

Основними показаннями виділяється відсутність тяжких захворювань, або хвороб, які можуть дати серйозні ускладнення чи важку ступінь перебігання. Також протипоказаний денний стаціонар пацієнтам, котрі потребують: цілодобового догляду та спостереження, медичних препаратів, постільного режиму, дієти та особливих умов для реабілітації.

Основні показання для лікування в денному стаціонарі такі:

  1. пацієнти, що потребують постійно на спостереженні після прийому спеціальних медикаментозних засобів;
  2. хворі, яким необхідно вводити лікувальні засоби внутрішньовенно, підшкірно, внутрішньом’язово;
  3. тим, кому потрібна більш складна діагностика та проведення аналізів;
  4. для отримання бальнеологічних процедур, або продовження лікування після лікарні чи домашнього лікування.

Денний стаціонар дуже зручний та функціональний вид лікування, тому що об’єднує в собі практично всі специфікації, до яких спрямована його робота. Всі пацієнти, котрі потребують детальнішого огляду організму та діагностики можуть звертатися саме до денного стаціонару, де все організовано на вищому рівні.

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Пт: 7:30 - 20:00

Субота: 8:00 - 20:00

Неділя: 9:00 - 20:00

Наші телефони:

0 800 33 69 61 0 800 33 69 71