Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

Ортопедичні посібники

Кожний із нас хоч раз в житті отримував пошкодження верхніх або нижніх кінцівок. Наші кінцівки кожного дня піддаються різноманітним навантаженням. Досить часто це призводить до небажаних травм, розтягувань, болів в суглобах та появі ортопедичних захворювань.

Для лікування ортопедичних проблем, які пов’язані з кінцівками, а також з гомілкостопом, лікарі рекомендують використовувати ортопедичні посібники. Ортези – досить ефективне медичне пристосування, яке спеціально створене для корекції фізіологічних порушень кінцівки. При правильному використанні вони допомагають зняти зайве навантаження і захистити суглоби від повторних ушкоджень.

В аптеках можна купити ортези практично для всіх зон скелета. Спортсменам пропонують професійні ортези, які слугують профілактикою ушкодження кісток і суглобів. Якщо ваша робота пов’язана із високими навантаженнями, наприклад, на хребет чи колінний суглоб, то ортопедичні посібники просто необхідні.

Для покращення стану кінцівок після проведення операцій, в період реабілітації після травм, при артрозах, гематомах дуже важливо використовувати ортези. Вони допомагають зменшити сильні болі, наприклад, при заняттях спортом. Сьогодні ортопедичні посібники – ефективний спосіб лікування травм і забоїв суглобів. Також їх використовують для профілактики.

Для того щоб лікування кінцівок було ефективним, необхідно створити охоронний режим для них. Ортопедичні посібники просто необхідні коли пацієнту необхідно забезпечити нерухомість суглоба. Лікарі зазвичай застосовують еластичний бинт, пов’язку в вигляді косинки та спеціальний ортез. У випадку коли больовий синдром дуже виражений, накладають гіпсовий лонгет на область суглоба. Вони допомагають зменшити больові і неприємні симптоми оскільки зменшують навантаження на сухожилля і м’язи. За допомогою цих заходів надають кінцівці найбільш фізіологічне положення в стані спокою.

Тільки лікар може грамотно підібрати ортопедичні посібники. Для кожного пацієнта доктор індивідуально підбирає тип виробу і визначає, скільки часу потрібно буде його носити. При деяких захворюваннях опорно-рухової системи не рекомендується відмовлятися від ортезу, щоб не ускладнювати проблеми зі суглобами і кінцівками та уникнути інвалідності. Спеціальні фіксатори запобігають розвитку ускладнень.

Якщо у вас проблеми с кінцівками чи суглобами, рекомендуємо звертатися до наших ортопедів – професіоналів своєї справи. У нас працюють тільки досвідчені лікарі, які зможуть поставити вам точний діагноз та назначать ефективне лікування. Якщо ви зазнаєте труднощі при ходьбі, наш ортопед в буквальному сенсі поставить вас на ноги. Наші спеціалісти допоможуть підібрати ефективні ортопедичні посібники, якщо вам дійсно це необхідно. Правильно підібраний ортопедичний посібник допомагає підвищити якість життя пацієнтів, у яких постійні проблеми з кінцівками та суглобами.

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61