Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

Педіатрія

Професійний та комплексний догляд за здоров'ям Вашої дитини з перших днів життя - з турботою лікарів Клініки сімейної медицини "Здравиця"

Записатись на консультацію лікаря

Етапи надання допомоги

Педіатрія

Консультативний прийом

Кожна дитина, а особливо немовля – унікальні, а тому до кожного потрібен індивідуальний підхід. Іноді ми залучаємо спеціалістів суміжних спеціальностей для встановлення більш точного діагнозу.

Педіатр приймає з перших днів житття Вашої дитини. Окрім педіатра в Клініці сімейної медицини “Здравиця” працюють дитячі лікарі таких спеціальностей:

1

Дообстеження

Щоб підтвердити діагноз лікаря, пацієнта можуть направити на такі види дослідження:

2

Призначення курсу лікування

Амбулаторне / Стаціонарне / Оперативне втручання

Відповідно до результатів аналізів і додаткового обстеження лікар встановлює діагноз і призначає лікування.

Для випадків, коли лікування вимагає присутності пацієнта під наглядом, у Клініці сімейної медицини “Здравиця” передбачено денний стаціонар. У нас є все для того, щоб пацієнт отримав максимальний рівень сервісу і турботи.

Також у Клініці сімейної медицини “Здравиця” є  операційна із сучасним лазерним та радіохвильовим обладнанням, тому за потреби можливе оперативне втручання (лікування)

3

Рекомендації лікаря

Після проходження курсу лікування

у Клініці сімейної медицини "Здравиця" пацієнту надаються рекомендації та приписи лікаря для продовження самостійного контролю за своїм здоров'ям.

При хронічних захворюваннях рекомендується
регулярний нагляд та контроль динаміки
стану пацієнта

Вся історія

РОЗВИТКУ/ХВОРОБ/ВАКЦИНАЦІЙ
В ЕЛЕКТРОННОМУ ФОРМАТІ

Сучасні технології нестримно вриваються і у медичну сферу.

Вся історiя розвитку Вашої дитини, хвороб, та щеплень зберігається в електронному форматі у особистому кабінеті медичного центру, що дуже спрощує доступ та збільшує зручність.

Переконайтесь самі, спеціалісти Клініки сімейної медицини “Здравиця” більше ніж просто лікарі

Вакцинація

Щеплення формують імунітет шляхом того, що виробляються антитіла, як при зіткненні з хворобою. Ці антитіла надалі захищають організм від тих хвороб, від яких зроблено щеплення. Завдяки вакцинації людство поборювало натуральну віспу, синдром вродженої краснухи і майже подолало поліомієліт, дифтерію, кір і гемофільні інфекції.

Для кожної дитини складаеться індивідуальний план вакцинації згідно міжнародних протоколів та протоколів Міністерства Охорони Здоров’я України

Щеплення здійснюється як обовязковими препаратами так і рекомендованими МОЗ України.

Календар щеплень

Зручний та наочний календар профілактичних щеплень – це надійний помічник лікарів та батьків у захисті діточок від небезпечних захворювань, які можна попередити вакцинацією.

Щоб у метушні та батьківських турботах не пропустити імунізацію Ваших дітей - зберігайте ці графіки в телефоні, діліться цими зображеннями з тими, у кого є новонароджені або ж уже майже дорослі діти, ставте нагадування у календар або ж навіть роздрукуйте і причепіть магнітиком до холодильника.

Найдієвіший спосіб захистити малюків від інфекційних захворювань - це профілактика захворювань за допомогою високоякісних вакцин, які дозволяють сформувати у дитини специфічний імунітет.

Наголошуємо, що імунізація проти низки захворювань може проводитися комбінованими вакцинами, що зменшує кількість уколів та візитів до лікаря.
У разі порушення вказаних строків проведення вакцинації лікар складає індивідуальний графік для конкретного пацієнта.

Дізнавайтесь вартість і наявність вакцин та записуйтесь на вакцинацію у центрі сімейної медицини «Здравиця».

Комплексне обстеження перед вступом

до дитячого садку, школи, ВУЗу, спортивної секції чи дитячого табору із видачею офіційної довідки

Для вступу дитини в дитсадок не потрібно надавати медичну довідку особливої ​​форми - достатньо довідки від педіатра або сімейного лікаря,
у якого спостерігається дитина. Для вступу дитини до школи батьки надають довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний
огляд (форма № 086-1 / о).

Прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Клініка сімейної медицини "Здравиця" має високий рівень матеріально-технічного забеспечення та постійно працює над розвитком у професійному та сервісному плані, а також пройшла ліцензування МОЗ України, що дає право на видачу довідок та лікарняних листів.

До Комплексного огляду входять:

01Огляд спеціалістами:

Ортопед

Невролог

Отоларинголог (ЛОР)

Офтальмолог

02Аналізи:

Загальний аналіз крові

Зішкріб на ентеробіоз

Глюкоза крові

Визначення проби Руф’є

03Антропометричний скринінг:

Зріст

Вага

Вік

Окружність грудей

Окружність живота

інше

04Після проходження комплексного огляду видається довідка затвердженої МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я форми

Лікування за міжнародними стандартами

Лікування в Клініці сімейної медицини "Здравиця" відбувається згідно з нормами доказової медицини та загальновизнаних стандартів. Клініка сімейної медицини "Здравиця" в процесі лікування керується міжнародними протоколами, * затвердженими МОЗ України

* 28 квітня 2017 вступив в силу Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016, який дозволяє українським лікарям використовувати в своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.

Міжнародні протоколи або клінічні керівництва – це алгоритми для лікарів, як призначати лікування пацієнтові. Вони створюються міжнародним співтовариством на основі багаторічних досліджень і пошуків оптимального шляху лікування

Протоколи діагностики та лікування – це науково обгрунтовані, орієнтовані на практику, керівництва по дії. Головним змістом є уявлення сучасного стану наукових досліджень, їх перенесення і втілення в практику. Вони орієнтують лікарів в рішеннях і діях.

Звернувшись в Клініку сімейної медицини "Здравиця", будьте впевнені, що Ви отримаєте максимальний рівень сервісу, діагностики, лікування і турботи про Ваше здоров'я за найсучаснішими міжнародними стандартами і методами прикладної доказової медицини.
Середній досвід лікарів Клініки сімейної медицини "Здравиця"

Лікарняні листи на весь період лікування

Важливо

Лише Клініки, що мають достатній досвід, матеріально-технічне забезпечення та висококваліфікованих лікарів можуть пройти складну, але важливу процедуру перевірок для отримання спеціальної ЛІЦЕНЗІЇ, яка надає право видавати лікарняні листи. Раніше це могли робити лише державні клініки.

Лікарі

Педіатрія

Оріночко Ірина Юріївна

Досвід: 10 років

Оріночко Ірина Юріївна

педіатр

Записатися
Дивитись усіх
Ознайомитися з прайсом

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61