Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНЬОМАТКОВОЇ ІНСЕМІНАЦІЇ

– Попереднє обстеження. Комплексне обстеження партнерів необхідно для того, щоб виключити наявність протипоказань з обох сторін, і переконатися, що якість сперми чоловіка є достатньою для успішного запліднення.

– Стимуляція (у разі потреби) – полягає у синхронізації дозрівання яйцеклітин, овуляції та інсемінації. Якщо за результатами дослідження домінантний фолікул не виявлено, то може бути прийнято рішення про необхідність медикаментозної стимуляції активності яєчників. Жінка допускається до інсемінації за умови, що фолікул має розмір мінімум 18 см, а товщина ендометрію становить 08-09 см.

– Підготовка еякуляту. Сперма здається за дві-три години до процедури, очищується та готується до інсемінації.

– Безпосередньо інсемінація займає кілька хвилин і проходить безболісно. Лікар вводить у матку спеціальний м’який катетер. Через нього за допомогою шприца у порожнину матки вводиться оброблена сперма. Для підвищення відсотка ймовірності позитивного результату ту ж процедуру ми проводимо ще й наступного дня. А вже за 10 днів запрошуємо пацієнток повернутися до клініки, щоб здати аналіз на рівень ХГЛ для підтвердження факту вагітності.

– Контрольний період. Якщо вагітність настала, жінці може знадобитися медикаментозна підтримка на ранньому терміні. Якщо інсемінація не принесла бажаних результатів, її можна повторити в наступному циклі.

Як правило, проводити інсемінацію більше трьох разів не рекомендовано, оскільки причиною безпліддя може бути інший невстановлений фактор, що потребує подальшого обстеження та лікування.

«Я маю для вас хорошу новину: перед інсемінацією рекомендуються регулярні статеві контакти. Слід пам’ятати, що стримування більш ніж 5 днів веде до погіршення якості сперми. Але не все так райдужно: перед самою інсемінацією потрібен статевий спокій 2-3 дні. Заради втілення вашої мрії можна й потерпіти, правда?», – ділиться секретами акушер-гінеколог «Здравиці» Інна ЖУКОВСЬКА.

Немаловажним є той факт, що фактично ВМІ неможлива при всіх захворюваннях, при яких протипоказана сама вагітність:

  • непрохідність обох маткових труб;
  • доброякісні пухлини, кісти яєчників, вроджені аномалії матки та яєчників;
  • онкологія будь-якої локалізації;
  • вроджені вади розвитку статевих органів;
  • тяжкі та рецидивні форми захворювань крові та кровотворних органів, серця та кровоносних судин, легенів, шлунково-кишкового тракту, нирок, при активних формах туберкульозу або психічних захворюваннях.

Якщо у пари з діагнозом «безпліддя» є вибір, провести ЕКЗ або інсемінацію, за відсутності протипоказань можна відкласти штучне запліднення та дати організму провести фізіологічне запліднення.

«Цікаво, що у моїй практиці були навіть випадки проведення ВМІ одностатевим парам (звісно, ​​жіночим) з використанням донорської сперми. І хочу вам сказати, що у всіх цих випадках спроби увінчалися успіхом. Справжня магія, правда?», – Інна ЖУКОВСЬКА з гордістю розповідає про свою роботу.

У комфортних умовах та з досвідченими лікарями нашої клініки ваші шанси на успіх дуже високі! До того ж, немає необхідності їхати далеко – ви можете зробити це практично поряд з будинком, у центрі Києва, в одному із найкращих медичних центрів Печерська.

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61