Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

Методи функціональної діагностики в «Здравиці»

Функціональна діагностика — це комплекс методів дослідження людського організму для визначення діяльності окремих органів, систем або людського організму в цілому за допомогою приладів, які фіксують та ідентифікують ті чи інші порушення.

Діагностиці захворювань лікарі приділяють багато уваги, адже розуміють, що  чим раніше виявляється  порушення  у роботі  організму, тим краще піддаються лікуванню  більшість захворювань.

В арсеналі лікарів знаходиться велика кількість методів обстежень,  які допомагають винайти майже всі порушення в нашому організмі при різних захворюваннях. Жоден з них не може дати повністю інформацію про стан організму, тому тільки в комплексному використанні різних методик лікар може поставити діагноз. Але саме функціональні методи дозволяють на ранніх етапах знайти порушення або в деяких випадках установити діагноз.

У клініці сімейної медицини «Здравиця» ми пропонуємо широкий спектр методів функціональної діагностики:

  • Добовий моніторинг артеріального тиску (АТ)
  • Електрокардіограма (ЕКГ)
  • Комп’ютерна реовазографія
  • Ультразвукове дослідження органів і систем
  • Комп’ютерна реоенцефалографія
  • Електроенцефалографія і інші

Таким чином нам вдається провести високоточне дослідження органів серцево-судинної, дихальної, нервової, сечовивідної систем.

Всі процедури проводяться кваліфікованими фахівцями клініки сімейної медицини «Здравиця» відповідно до міжнародних стандартів на сучасному обладнанні, що дозволяє проводити функціональну діагностику з високою точністю і згодом правильно призначити лікування.

Ми пишаємось тим, що маємо змогу надавати великий спектр діагностичних послуг та при цьому зберігати найдемократичніші ціни на ці послуги в Києві.

Якщо Вам потрібна сучасна і точна функціональна діагностика – Ви знаєте, куди звернутися. Записатись на дослідження або на  консультацію до лікаря можна за телефонами, вказаними на сайті клініки сімейної медицини «Здравиця».

Не залишайте проблеми зі здоров’ям на потім, ми допоможемо Вам швидко позбутися неприємних симптомів і стати на шлях одужання!

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61