Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

СВІДОЦТВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19 ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ В «ЗДРАВИЦІ»

У клініці «Здравиця» з’явилася можливість для пацієнтів, які раніше пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19 (отримали дві дози вакцин) і занесені в електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ), отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію!

Паперове свідоцтво про вакцинацію – це документ на жовтому або білому папері з “мокрими печатками”, який видають в лікарні. У «Здравиці» свідоцтво видається на жовтому бланку.

Зазначений документ вже ратифікований Україною та міжнародною спільнотою.

Документ може бути використаний для подорожей за кордон. Українські свідоцтва вже визнали більшість європейських країн (Угорщина, Туреччина, Болгарія, Іспанія, Німеччина та інші).

Свідоцтво заповнюється на підставі даних про щеплення, внесених в електронну систему охорони здоров’я. У ньому зазначено прізвище та ім’я пацієнта на латиниці; інформація про вакцинацію (назва препарату, дата щеплення і т.д.); офіційний штамп медичної установи і підпис лікаря.

Таке свідоцтво буде дійсним протягом року – і тільки якщо Ви прищеплювалися вакциною, схваленої для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Всі вакцини, які використовуються в Україні, відповідають цій вимозі.

ЯК ОТРИМАТИ СВІДОЦТВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ У «Здравиці»:

  • записатися на прийом до лікаря (з вівторка по суботу з 7:30 до 15:00), попередньо повідомивши координатору в необхідності отримання даного свідоцтва
  • свідоцтво видається відразу на прийомі або під замовлення, без відвідування лікаря на наступний день.

* ВАЖЛИВО! Необхідно обов’язково взяти з собою український і закордонний паспорти для коректного внесення особистих даних.

Вартість свідоцтва про вакцинацію – 200 грн.

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61