Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

ТЕРАПІЯ ХРОНІЧНОГО ГОЛОВНОГО БОЛЮ І МІГРЕНІ БОТУЛОТОКСИНОМ: ШВИДКО, ЕФЕКТИВНО, БЕЗПЕЧНО

Хронічний головний біль вкрай неприємний для пацієнта, а лікування хронічного головного болю – складне завдання для лікаря. І часом застосування всіх схем комбінованої медикаментозної терапії, лікувальні блокади, мануальна терапія, фізіотерапія – не призводять до згасання болю. Курси медикаментозної терапії (антидепресанти, транквілізатори, антиепілептичні і антімігренозні препарати) складають 6-12 місяців, всі препарати дорогі і, на жаль, мають безліч побічних ефектів і не завжди допомагають прибрати залежність від знеболювальних препаратів.

ІН’ЄКЦІЯ БОТУЛОТОКСИНУ ДОПОМОЖЕ ВАМ, ЯКЩО:

 • Голова болить щодня або майже щодня.
 • Ви відчуваєте болі в області шиї, що поширюються на голову.
 • Напади мігрені виникають два рази в тиждень і більше.
 • Неефективність раніше проведеної лікарської терапії, мануальної терапії і т. д.
 • Постійне вживання знеболюючих препаратів не дає бажаного результату.

Приємним подарунком є ​​те, що лікування ботулотоксином за схемою хронічного головного болю не тільки позбавить Вас від головного болю, але і прибере мімічні зморшки на лобі.

ЧОМУ БОТОКС? ЯК ВІН ДІЄ?

Препарат має міорелаксуючу і знеболювальну дію (3-6 місяців) і локальне введення препарату в спазмовані м’язи призводить до тривалого їх розслаблення і розриває порочне коло формування хронічного головного болю: м’язовий спазм – біль – посилення м’язового спазму і т. Д. Також ботулотоксин блокує больові рецептори системи трійчастого нерва і потиличних нервів.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ?

Метод простий, практично безболісний і триває близько 30-45 хв. Ін’єкції проводяться тонким інсуліновим шприцом в м’язи чола, скронь, потилиці і шиї за розробленою неврологами США схемою. Ін’єкції супроводжуються легкими неприємними скороминучими відчуттями. Доза препарату розраховується індивідуально на пацієнта в залежності від клінічної картини захворювання. Середня доза на одну процедуру становить 155-200 ОД ботоксу.

Застосування ботулотоксину є одноразовою процедурою, повторні ін’єкції роблять за необхідності не раніше ніж через 6 – 12 місяців. Дія препарату починає проявлятися на 7-14 день після ін’єкції.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • Запальний процес в місці ін’єкції
 • Загострення хронічного захворювання
 • Вагітність і годування груддю
 • Міастенія
 • Прийом антибіотиків – аміноглікозидів або тетрацикліну
 • Гемофілія
 • Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Оскільки препарат вводиться локально, то зняття болю не має побічних ефектів. При проведенні процедури в клініці «Здравиця» використовуються тільки якісні видаткові матеріали і сертифіковані препарати ботулотоксину. Точність виконання процедури гарантується великим досвідом і високою кваліфікацією наших фахівців. Ін’єкції ботулінотоксину виконують сертифіковані лікарі-неврологи.

Вартість введення ботулотоксину при мігрені і головному болі (без вартості препарату) 200 ОД – 5000 грн

Життя без болю і без залежності від знеболюючих препаратів можлива! Ми раді допомогти Вам подолати біль!

Здравиця, лікуємо з любов’ю!

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61