Працюємо: Пн-Сб: 8:30 - 17:30; Неділя: вихідний;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ – якісно і вчасно!

Клініка сімейної медицини «Здравиця» в бойовій готовності зустрічає епідемічний сезон 2021-2022 р.р. – ми закупили епідемічно-актуальну чотирьох валентну вакцину від грипу «Ваксігрип Тетра» виробництва SANOFI PASTEUR (Франція), яка захищає від найбільш поширених цього епідсезону штамів та епідемічно-актуальну чотирьохвалентну вакцину від грипу «Джісі Флю» виробництва Green Cross Corporation (Корея), для профілактики вірусу грипу А та грипу В.

Вакцина рекомендована всім пацієнтам, починаючи з віку 6 місяців.

Після вакцинації тривалість імунітету зазвичай становить 6-12 місяців. Формування імунітету відбувається практично в 100% щеплених. Однак, щеплення не дає повної гарантії захисту від захворювання, але значно полегшує перебіг патологічного процесу і знижує ризики розвитку ускладнень.

Щеплення від грипу стимулює утворення антитіл, які запобігають появі клінічних ознак захворювання, а також захищає легені людини від серйозної атаки вірусу. Вакцина від грипу рекомендована для запобігання госпіталізації і щоб людина не померла від грипозної пневмонії.

Імунна відповідь, як правило, формується протягом 2-3 тижнів, тому саме зараз – найкращий час убезпечити себе від захворювання до початку епідемічного сезону.

Послуга по вакцинації включає в себе: огляд лікаря, вартість вакцини і безпосередньо процедуру вакцинації (ін’єкцію).

Вакцинація від грипу – найкраща профілактика цього захворювання!

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

01015, м. Київ вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в літері А, секція Д

Працюємо:

Пн-Сб: 8:30 - 17:30

Неділя: вихідний

Наші телефони:

0 800 33 69 61